Przejdź do treści

PILETEST SP. Z O.O

ul. Ligocka 36C
43-502 Czechowice-Dziedzice
Polska

.


Bądźmy w kontakcie

Piletest Sp. z.o.o

NIP: PL 547-20-04-798

REGON: 072890555

KRS: 0000188488

Sąd rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy

Prezes Zarządu - oferty, realizacja, raportowanie, księgowość 

mgr. inż. budownictwa Ryszard Rippel

+48 516 00 99 65

ryszard.rippel@piletest.pl

Uprawnienia bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, decyzja 517/01 Wojewody Śląskiego - POBIERZ

Członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Nr id. SLK/BO/0568/01 - POBIERZ

Członek Polskiego Komitetu Geotechniki

Główny projektant

Szafrański Tomasz

516 00 99 66

tomasz.szafranski@piletest.pl

Uprawnienia bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej, decyzja SKL/7414/PWBD/18 - POBIERZ

Zaświadczenie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa SLK-M7M-NJ4-CR6 - POBIERZ

 

Dyrektor ds. przygotowania produkcji 

Pawełek Mariusz

516 00 99 75

mariusz.pawelek@piletest.pl


Specjalista ds. badań i raportowania

Bujakowski Mateusz

515 09 64 28

mateusz.bujakowski@piletest.pl


Kierownik Oddziału Północ, Specjalista ds. badań

Łukaszczyk Aleksander

510 19 20 01

aleksander.lukaszczyk@piletest.pl


Specjalista ds. badań

Dziedzic Marcin

516 00 99 69

marcin.dziedzic@piletest.pl


Specjalista ds. badań

Pietrzak Sławomir

516 00 99 67

slawomir.pietrzak@piletest.pl


Specjalista ds. badań

Fołta Tomasz

516 00 99 59

tomasz.folta@piletest.pl


Specjalista ds. badań

Rippel Marek

517 92 04 34

marek.rippel@piletest.pl


Specjalista ds. badań

Chrobak Sebastian

516 00 99 76

sebastian.chrobak@piletest.pl

 

Specjalista ds. badań

Młyński Adam

adam.mlynski@piletest.pl


Specjalista ds. badań

Prochot Mateusz

mateusz.prochot@piletest.pl

Baza sprzętowa

ul. Wodzisławska 1

43-200 Pszczyna

49°58'52.8"N 18°55'48.1"E

minimapa

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji odnośnie naszej oferty, prosimyu o wypełnienie poniższych pól i kliknięcie w klawisz wyślij.